Chci zasílat mailem informaci o aktualizaci stránek
Žádám o VIP přístupová práva - jsem příbuzný, kamarád, známý
V případě VIP se identifikujte, kdo jste (celé jméno a odkud se známe):


Proč se zaregistrovat?
Již samotnou registrací získáte větší přístup k fotogaleriím a jejich částem a také ke starším galeriím a záznamům o událostech.
VIP přístupové právo je potřeba k zobrazení některých vybraných fotografií v galeriích a dalších privátních částí webu. Toto právo přiděluje autor stránek podle svého uvážení a to zejména těm, kteří ve fotogaleriích účinkují, tedy typicky svým kamarádům a známým. VIP právo vám nebude přiděleno okamžitě po registraci, ale až s časovým odstupem. O jeho přidělení či nepřidělení budete informováni na zadanou mailovou adresu.

Privátní informace...
Nemusíte uvádět přesné jméno, stačí přezdívka, pouze e-mailová adresa musí být vaše a funkční, pro dokončení registrace vám přijde mail, který musíte otevřít a kliknout na odkaz v něm.

Ochrana osobních údajů
Provedením této registrace spolu s údaji zde obsaženými výslovně prohlašujete, že souhlasíte se zařazením poskytnutých osobních údajů do databáze návštěvníků portálu vackovi.com. Autor stránek se zavazuje neposkytnout tyto údaje žádné třetí osobě a využít je pouze pro vlastní evidenční a statistické účely, zejména pak pro řízení přístupu k jednotlivým částem webových stránek.